( )  (.)

Obsah vyžaduje Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Liečebný pobyt v Rajeckých Tepliciachcity foto

Rajecké Teplice

Na severozápade Slovenska v údolí medzi Malou Fatrou a Martinskými hoľami sa rozprestiera mestečko Rajecké Teplice, ktorého dominantnou súčasťou sú už dlhé roky Kúpele Rajecké Teplice. Kúpele Rajecké Teplice majú veľmi bohatú históriu siahajúcu až do 14. storočia. Po roku 1996 prešli rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zmenila kúpele na nepoznanie a vytvorila z Rajeckých Teplíc  výborné miesto pre trávenie liečebných aj relaxačných wellness pobytov.

Termálne pramene typu akratoteriem s 38°C termálnou vodou sa využívajú na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania. Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru.

Všetky služby sú poskytované pod jednou strechou. V kúpeľoch Aphrodite sa budete cítiť príjemne v každom ročnom období – relax v termálnej vode je v lete možné spojiť s výletom do okolia pešo alebo na bicykli,  v zime si zalyžovať v okolitých zimných strediskách alebo prísť na jar a obdivovať prebúdzajúcu sa prírodu, či padajúce jesenné lístie.

LD Veľká Fatra ***

Typ pobytu: liečebný
Lokalita: Rajecké Teplice
Doprava: vlak + bus

V príjemnom upokojujúcom prostredí parku, okolo jazierka s fontánami a skalnými kreáciami nachádzajú klienti a návštevníci kúpeľov pohodlné ubytovanie v hotelových zariadeniach. Všetko je na dosah a blízko, sústredené okolo balneologického centra. Hotel Veľká Fatra je situovaný v centre kúpeľného mestečka, premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite, v ktorom hostia absolvujú všetky procedúry.

 

Služby a vybavenie kúpeľného domu Veľká Fatra ***: recepcia, zmenáreň, trezor, Free WiFi internet v lobby a kaviarni, letná terasa, kaviareň, nočný bar Scorpion, lobby bar, 2 konferenčné salóniky

Vybavenie izieb: WC, kúpeľňa, TV, rádio, chladnička, telefón s priamym volaním

Strava: plná penzia

Liečebné balíky obsahujú: povinná vstupná lekárska konzultácia,

MEDICAL LIEČEBNÝ BALÍK - priemerne 3 liečebné procedúry denne (určí lekár pri vstupnej prehliadke)

ANTI-AGE EXCLUSIVE - 1x aromaolejová masáž /30 min./, 1x oxygenoterapia, 2x vibrosauna, 2x lymfodrenáž tváre a dekoltu /30 min./, 2x kyslíková mezoterapia tváre a dekoltu /30 min./, 3x laserová biostimulácia, 1x masáž Aphrodite beauty /30 min./, 1x špeciálne exkluzívne pleťové ošetrenie

FIT&SLIM (redukčný) - 5x vodný svet, voľný vstup do fitness, 7x cvičenie s fyzioterapeutom /aquagymnastika, nordic walking, cvičenie na fitloptách,.../, doplnkové procedúry – saunový svet, manuálna lymfodrenáž 30 min., uhličitý kúpeľ, oxygenoterapia, vacuwell, vibrosauna, podvodná masáž, kyslíková mezoterapia /telo/, Body Strategist Remodeler - vhodné zloženie procedúr odporučí lekár, 1x zjemňujúci peeling celého tela, 1x anticelulitídne bandáže tela, racionálna strava, pitný režim, denne misa čerstvého ovocia, konzultácia s odborníkom na výživu.

Cena je uvedená pre 1 osobu za noc v dvojlôžkovej izbe, ak je obsadená dvomi osobami. V cene je zahrnuté: ubytovanie v LD Veľká Fatra, plná penzia, liečebný balík, delegát CK.

V cene nie je zahrnuté: miestna daň z ubytovania 1,-€/os./deň - platí sa pri príchode na recepcii hotela, doprava, komerčné poistenie - odporúčame uzatvoriť pred odchodom, fakultatívne výlety, víza do SR 35€

 

fotofotofotofoto

Termíny zájazdu

Kurzový lístok

1 USD » 0.95951 Eur
1 CZK » 0.04047 Eur
1 GBP » 1.17585 Eur