( )  (.)

Obsah vyžaduje Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Zájazdy do » Rajecké Teplicecity foto

Rajecké Teplice

Na severozápade Slovenska v údolí medzi Malou Fatrou a Martinskými hoľami sa rozprestiera mestečko Rajecké Teplice, ktorého dominantnou súčasťou sú už dlhé roky Kúpele Rajecké Teplice. Kúpele Rajecké Teplice majú veľmi bohatú históriu siahajúcu až do 14. storočia. Po roku 1996 prešli rozsiahlou rekonštrukciou, ktorá zmenila kúpele na nepoznanie a vytvorila z Rajeckých Teplíc  výborné miesto pre trávenie liečebných aj relaxačných wellness pobytov.

Termálne pramene typu akratoteriem s 38°C termálnou vodou sa využívajú na liečenie zápalových aj degeneratívnych chorôb pohybového ústrojenstva, kĺbov, chrbtice, nervových chorôb i chorôb z povolania. Balnelogické stredisko vybavené najmodernejšími diagnostickými a terapeutickými prístrojmi ponúka celý rad procedúr liečebného, relaxačného a skrášľujúceho charakteru.

Všetky služby sú poskytované pod jednou strechou. V kúpeľoch Aphrodite sa budete cítiť príjemne v každom ročnom období – relax v termálnej vode je v lete možné spojiť s výletom do okolia pešo alebo na bicykli,  v zime si zalyžovať v okolitých zimných strediskách alebo prísť na jar a obdivovať prebúdzajúcu sa prírodu, či padajúce jesenné lístie.

Je nám ľúto, pre túto kategóriu alebo umiestnenie v tejto chvíli nemáme naplánované žiadne voľné termíny.

Ak si želáte byť informovaný o možnostiach zájazdu pre túto lokáciu, alebo sa chcete dozvedieť viac, prosím kontaktujte nás.


Kurzový lístok

1 USD » 0.88121 Eur
1 CZK » 0.04107 Eur
1 GBP » 1.1957 Eur