( )  (.)

Obsah vyžaduje Adobe Flash Player.

Získat aplikaci Adobe Flash Player


Zájazdy do » Dudincecity foto

Dudince

Mesto Dudince je situované na juhu stredného Slovenska asi 15 km od hranice s Maďarskom. Dudince sú slnečné a veľmi teplé mesto so stabilnou klímou, týmto sú ideálny miestom pre odpočinok a relaxáciu.

Najväčším pokladom  a magnetom pre všetkých návštevníkov Dudiniec je dudinská liečivá minerálna voda. Jej vysoká mineralizácia a výnimočná kombinácia oxidu uhličitého a sírovodíka spôsobuje to, že ako jediná liečivá voda na Slovensku a v strednej Európe lieči súčasne ochorenia pohybového aparátu a srdcovo-cievneho systému.  

Dudinská voda má teplotu 28,5°C a obsahuje šesť rozhodujúcich minerálnych prvkov, blahodárne pôsobiacich na organizmus človeka. Liečivá dudinská minerálna voda patrí medzi najvzácnejšie na svete. Liečivé účinky minerálnej vody sa využívajú aj ako prevencia pred týmito ochoreniami. Vďaka individuálnemu prístupu odborne vyškoleného zdravotníckeho personálu sa po pobyte v Dudinciach vrátite domov zdravší, vitálnejší a plný sily.

Je nám ľúto, pre túto kategóriu alebo umiestnenie v tejto chvíli nemáme naplánované žiadne voľné termíny.

Ak si želáte byť informovaný o možnostiach zájazdu pre túto lokáciu, alebo sa chcete dozvedieť viac, prosím kontaktujte nás.


Kurzový lístok

1 USD » 0.88121 Eur
1 CZK » 0.04107 Eur
1 GBP » 1.1957 Eur